NaujienosNaujienos / Aktualijos
IšpardavimasIšpardavimas

Valiuta: kalba_lt kalba_ru kalba_lv

 
Paieška
ATITINKAMOS SAULĖS BATERIJOS PASIRINKIMAS TAUPYMO KALKULIATORIUS NUSTATYK IDEALŲ SPALVŲ SPEKTRĄ: NAMUI AR VERSLUI NAUDINGA INFORMACIJA  
 
  

Naujienos ir aktualijosElektriniai dviračiai: pirmąkart vairavusių įspūdžiai bei komentarai
2011-10-25
Elektriniai dviračiai: pirmąkart vairavusių įspūdžiai bei komentarai

   
Kompanijos vadovas Miroslavas Vengrovskis teigė, jog įmonė skelbs konkursą, kuriame akademijos studentai galės pateikti savo idėjas, kaip jie įsivaizduoja elektrinį dviratį, keturatį ar kitą ekologišką transporto priemonę. Geriausios idėjos bei projekto autoriui kompanija pasiryžusi įteikti akumuliatorių bei variklį – įrangą, kurios reikia, kad paprastas dviratis virstų elektriniu. Taip pat studento projektas turi realią galimybę virsti tikru elektriniu dviračiu.


Informaciją apie konkursą galite rasti čia.
 

Elektrinis transportas: nuo Mažeikių iki Lentvario

Pasirodo, kai kurie lietuviai yra naujovių fanai: elektriniais dviračiais gyventojai jau važinėja Šilutėje, Ariogaloje, Lentvaryje, Mažeikiuose ir kituose miestuose.

Studentams išbandyti buvo pateikti du elektriniai dviračiai – mažas, sulankstomas bei didelis su žema sėdyne, primenantis „čioperio“ tipo motociklą, todėl taip ir pakrikštytas gamintojų.

Pirmasis ant vadinamojo „čioperio“ sėdynės sėdosi Daumantas. „Man klasikinis dviratis labiau prie širdies, - po trumpo pasivažinėjimo teigė vaikinas. - Manau, kad dviratį reikia minti, todėl tokia transporto priemonė, kokią matome šiandien, neatrodo reikalinga. Šiuos dviračius nepatogu valdyti ir minti, galbūt, jei važiuočiau su perdarytu įprastu dviračiu, įspūdžiai būtų kitokie. O čia – daugiau elektriniai aparatai, ne dviračiai.“

Likusią straipsnio dalį skaitykite čia.