NaujienosNaujienos / Aktualijos
IšpardavimasIšpardavimas

Valiuta: kalba_lt kalba_ru kalba_lv

 
Paieška
ATITINKAMOS SAULĖS BATERIJOS PASIRINKIMAS TAUPYMO KALKULIATORIUS NUSTATYK IDEALŲ SPALVŲ SPEKTRĄ: NAMUI AR VERSLUI NAUDINGA INFORMACIJA  
 
  

Naujienos ir aktualijosNEMOKAMAS Seminaras - Kiek verta saulė?
2012-01-22
NEMOKAMAS Seminaras - Kiek verta saulė?

 

Maloniai kviečiame dalyvauti VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parko ir AIESEC organizuojamame „Northtown verslo klube", kurio tema – „Kiek verta saulė?“

Tiesioginė seminaro video transliacija vyks š. m. sausio 25 d. (trečiadienį), 17:00 val., www.WEBseminarai.lt tinklapyje.

 

 

Vakaro pranešėjas:

 

Prof. Simas Ramutis Petrikis – UAB „Šiaurės miestelis“ direktorius, „Fotoelektros technologijų ir verslo asociacijos“ prezidentas.

 

Saulės energija Lietuvoje visada buvo vertinama prieštaringai. Energetikos ministerijos atstovų teigimu, tyrimai rodo, kad šalyje yra per mažai saulėtų dienų, jog apsimokėtų investuoti į šios rūšies energiją. Tačiau nei verslininkai, nei mokslininkai savo sėkme neabejoja. "Gamybai ir eksportui saulės nereikia", – trumpai pakomentavo prof. Simas Ramutis Petrikis.

 

Anot jo, iškastinio kuro gavyba maksimalių pajėgumą pasieks 2100 m., o naftos ir dujų ištekliai baigsis maždaug po 2–3 šimtmečių. Tačiau žmonija vystytis ir augti nenustos, tad reikės papildomų energijos šaltinių ir jais taps atsinaujinantys ištekliai.

 

"Per vieną valandą į žemę patenka tiek saulės energijos, kiek per žmonija suvartoja per visus metus", – teigė S.R.Petrikis.

SVARBU!
 Stebėdami seminaro tiesioginę transliaciją Jūs ne tik galėsite matyti ir girdėti, bet ir tiesiogiai užduoti klausimus profesoriui, tekstinio lango pagalba (chat).

 

DĖMESIO! Renginį galite stebėti ir "gyvai", atvykę į VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parką (J. Galvydžio g. 5, 203 salė)! Registruokitės į renginį ŠMTP tinklapyje (www.smtp.lt) rubrikoje „Renginiai“ arba apie savo ketinimą atvykti prašome pranešti telefonu 2745407 arba elektroniniu paštu ginte@smtp.lt. Dalyvavimas nemokamas.

 

Daugiau informacijos apie projekta: "KIEK VERTA SAULĖ?"