NaujienosNaujienos / Aktualijos
IšpardavimasIšpardavimas

Valiuta: kalba_lt kalba_ru kalba_lv

 
Paieška
ATITINKAMOS SAULĖS BATERIJOS PASIRINKIMAS TAUPYMO KALKULIATORIUS NUSTATYK IDEALŲ SPALVŲ SPEKTRĄ: NAMUI AR VERSLUI NAUDINGA INFORMACIJA  
 
  

Naujienos ir aktualijosNEMOKAMAS seminaras - Kiek vertas vanduo?
2012-02-02
NEMOKAMAS seminaras - Kiek vertas vanduo?


Maloniai kviečiame dalyvauti VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parko ir AIESEC organizuojamame „Northtown verslo klube", kurio tema – „Kiek vertas vanduo?“.


„Northtownverslo klubas" įvyks š. m. vasario 8 d. (trečiadienį), 17:00 VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parke (J. Galvydžio g. 5) 203 salėje. Tiesioginė seminaro video transliacija www.WEBseminarai.lt tinklapyje.

 

 

Vakaro pranešėjas:

                   

Dokt. Egidijus Kasiulis – Aleksandro Stulginskio universiteto Vandentvarkos katedros asistentas, Lietuvos hidroenergetikų asociacijos narys.

 

Vanduo tai gyvybės šaltinis visam kas gyva. Jis yra neatsiejamas nuo žmogaus gyvenamos aplinkos. Tuo pačiu hidroenergetika – seniausia ir labiausiai išvystyta atsinaujinančių išteklių energetikos šaka. 2010 m. hidroelektrinės Lietuvoje pagamino daugiau nei keturis kartus daugiau elektros energijos, negu kitos atsinaujinančius išteklius naudojančios jėgainės.

 

Tačiau kodėl pirmuoju nepriklausomybės laikotarpiu jos puoselėtojai, profesoriai ir inžinieriai buvo persekiojami ir sodinami į kalėjimus? Kodėl, nors turėdami pakankamai tankų upių tinklą Lietuvoje, esame viena mažiausiai hidroenergetiką išnaudojanti valstybė Europoje? Viskas apie hidroenergetiką – šioje paskaitoje.

 

SVARBU! Stebėdami seminaro tiesioginę transliaciją Jūs ne tik galėsite matyti ir girdėti, bet ir tiesiogiai užduoti klausimus profesoriui, tekstinio lango pagalba (chat).

 

DĖMESIO! Renginį galite stebėti ir "gyvai", atvykę į VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parką (J. Galvydžio g. 5, 203 salė)! Registruokitės dėl atvykimo į renginį ŠMTP tinklapyje (www.smtp.lt) rubrikoje „Renginiai“ arba apie savo ketinimą atvykti prašome pranešti telefonu 2745407 arba elektroniniu paštu ginte@smtp.lt.


Organizuoja: VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas ir AIESEC.

 

Transliuoja: WEBseminarai.lt 

 

 

Daugiau informacijos apie projekta: "KIEK VERTAS VANDUO?"