NaujienosNaujienos / Aktualijos
IšpardavimasIšpardavimas

Valiuta: kalba_lt kalba_ru kalba_lv

 
Paieška
ATITINKAMOS SAULĖS BATERIJOS PASIRINKIMAS TAUPYMO KALKULIATORIUS NUSTATYK IDEALŲ SPALVŲ SPEKTRĄ: NAMUI AR VERSLUI NAUDINGA INFORMACIJA  
 
  

Įkrovimo reguliatorius JUTA 12A, 12V/24V
Kaina: 229 Lt.      
Kiekis:  

Saulės ir vėjo energija / / SOLARA - įkrovimo reguliatoriai / Įkrovimo reguliatorius JUTA 12A, 12V/24V

Prekės aprašymas
 


1. Reguliatorius apsaugo akumuliatorių nuo gilaus išsikrovimo. Jei prietaisai yra pajungti prie akumuliatoriaus per reguliatorių ir rezultate kai akumuliatorius išsikraus bei jo išėjimo įtampa pasieks min. ribą apie 10,5 V, reguliatorius atjungs prietaisus. Šita būsena yra signalizuojama LED diodu. Grįžimas į pirminę būsena įvyks tada kai akumuliatoriaus įtampa pasieks apie 12,6V lygį

2. Reguliatorius apsaugo akumuliatorių nuo persikrovimo. Saulės baterija yra atjungiama nuo akumuliatoriaus, kai jo išėjimo įtampa pasiekia tam tikrą ribą. Šita būsena yra signalizuojama LED diodu. Nuo šio momento įtampa ant akumuliatoriaus krenta. (savaime arba esant apkrovimui) Saulės baterija yra vėl įjungiama kai nukrenta įtampa ant akumuliatoriaus.

3. Apsaugo akumuliatorių nuo išsikrovimo (nuo saulės baterijos) naktį, jei saulės baterija neturi blokavimo diodo. Projektuojant sistemas iš saulės baterijų reikia atkreipti demėsį, jog dauguma reguliatorių charakterizuojasi tokių pačių srovės apribojimų įėjime kaip ir išėjime.

4. Reguliatorius Juta 12A 12V/24V aprūpintas automatine funkcija (apšvietimui) įjunk/išjunk priklausomai nuo dienos laiko.
OPCIJA: sutemo (sutema) / išaušo (aušra) bei vakaras / paryčiai.

Įkrovimo reguliatorius JUTA 12A, 12V/24V

Įkrovimo reguliatorius JUTA 12A, 12V/24V

 
Lankytojų komentarai
Rašyti naują komentarą
 *      - Jei norite atsakymą gauti el. paštu. 
Jūsų komentaras*      
      
     -  nurašykite kodą!