NaujienosNaujienos / Aktualijos
IšpardavimasIšpardavimas

Valiuta: kalba_lt kalba_ru kalba_lv

 
Paieška
ATITINKAMOS SAULĖS BATERIJOS PASIRINKIMAS TAUPYMO KALKULIATORIUS NUSTATYK IDEALŲ SPALVŲ SPEKTRĄ: NAMUI AR VERSLUI NAUDINGA INFORMACIJA  
 
  

SR-3 infraraudonųjų spindulių šildytuvas SunJoy
NONE
Kaina: 899 Lt.      
Kiekis:  

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai / INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ ŠILDYTUVAI / SunJoy - InfraRed šildytuvai / SR-3 infraraudonųjų spindulių šildytuvas SunJoy

Prekės aprašymas


SR-3 infraraudonųjų spindulių šildytuvas SunJoy - tai PIGUS ŠILDYMO BŪDAS.

     Infraraudonųjų spindulių šildytuvų SUNJOY spinduliavimas vyksta su nukreipimu į šonus apie 80 laipsnių, lyginant prie paviršiaus. Šildytuvai „SunJoy“ teigiamai veikiantys sveikatą (PVZ.: naikina pelėsį ir pašalina sąlygas jam susidaryti naudojantis kitokiu metodu nei paprastai), ekonomiški ir ekologiški.

Elektros sunaudojimas!!!
     Infraraudonųjų spindulių šildytuvai SUNJOY turi sertifikatą, patvirtinantį, kad įranga yra taupanti energiją. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai “Sunjoy” suteikia šilumą šildydami ne orą, o sienas, grindis, esančius patalpoje daiktus, žmogaus kūną, todėl yra reikalinga daug mažiau energijos norint išildyti ir palaikyti oro temperatūrą patalpoje. Energijos taupymas siekia 50-70%, palyginus su kuro šildymo sistemomis ir su elektrinio šildymo sistemomis.


EKOLOGIŠKUMAS!!!
   Ne išskleidžia pavojingų garų ir ne degina deguonies;
   Nedžiovina odos;
   Nėra skersvėjo priežastimi;
   Tolygiai šildo kambarius.

SAUGUMAS
Turintys namuose tepalinį šildytuvą, elektrinį šildytuvą ar šildytuvą su ventiliatoriumi Jums ir Jūsų vaikams kyla nudegimo pavojus paliečiant šildymo elementą. Netyčia palikus ant šildytuvo drabužius galima sukelti gaisrą, gali būti trumpas sujungimas. Pamiršus išjungti elektrini šildytuvą taip pat gali kilti gaisro pavojus. Jei kalbame apie centrinio šildymo sistemą, egzistuoja pavojus, kad truks radiatorius arba vamzdis.
    Infraraudonųjų spindulių šildytuvų SUNJOY atveju Jūs apsidraudžiate nuo visų šių problemų. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai SUNJOY turi ugniai atsparų paviršių, kuris panaikina gaisro pavojaus riziką net su tiesiogiai veikiančia atvira ugnimi! Nustačius savo termostatą, jis neleis šildytuvui įkaisti virš temperatūros, kurią Jūs nustatėte bei sistemoje nėra elemento, kuris sudaro užsidegimo pavojų ar atsitiktinį kibirkščiavimą bei gali dirbti visą parą be apribojimų.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai SUNJOY sunaudoja nuo 0,29 iki 0,8 kW / val. elektros energijos (priklausomai nuo modelio).

Palyginimui:

 

Elektriniai židiniai sunaudoja vidutiniškai 2,0 kW / h;
Tepaliniai radiatoriai sunaudoja vidutiniškai 1,5 kW / h;
Konvektoriai sunaudoja vidutiniškai 1,0 kW / h;
Šildytuvai- ventiliatoriai sunaudoja vidutiniškai 2,0 kW / h; „Šildytuvas - patranka“ sunaudoja vidutiniškai 2,0 kW / h; Halogeniniai grindų šildytuvai sunaudoja vidutiniškai 1,5 kW / h.

 

 

  Šildymo paskaičiavimai pagal pavyzdį   Bute, kurio planas yra aukščiau, buvo sumontuota SunJoy šildymo sistema ir pajungta per atskirą elektros skaitiklį (faktiškai sunaudotos elektros energijos apskaitai). Oro temperatūra lauke svyravo mėnesio bėgyje nuo +2˚C iki -15˚C. Patalpoje buvo palaikoma oro temperatūra ~20˚C.   Bendras šildytuvų galingumas yra 2,72 kW.

- Vidutiniškai per mėnesi šildytuvai veikė po 4,5 val./parą;
- per parą gaunasi 4,5 val. x 2,72 kW = 12,24 kWh/parą;
- kai kaina 1 kWh=0,32 lt/kWh, tai 12,24 kWh x 0,32 lt =3.92 lt/parą;
- mėnesis turi 30 dienų, tai 3,92 lt x 30 d. = 117,6 lt/mėn.

   Papildomai dar galima sutaupyti nustatant nakčiai žemesne, pvz. ~18˚C temperatūra patalpoje.

Papildomas efektas

Skirtingai nuo įprastinių šildytuvų, sumontavus infraraudonųjų spindulių šildytuvus SUNJOY gausite ne tik šilumą, bet ir sveikatos šaltinį sau ir savo artimiesiems. Panaudota „Silver Nano“ technologija ir „anijoninė spinduliuotė“ šiuose šildytuvuose Jus ir Jūsų artimuosius apsaugo nuo ligų ir nuovargio.

Techniniai duomenys:
Modelis:                               SR-3
Galingumas:                         0,289kW
Šilumos kiekis                      249kcal/h
Apšildomas plotas:               5-6m2
Svoris:                                 2,4kg
Matmenys:                          606x606x30

 

 

SR-3 infraraudonųjų spindulių šildytuvas SunJoy

SR-3 infraraudonųjų spindulių šildytuvas SunJoy SR-3 infraraudonųjų spindulių šildytuvas SunJoy SR-3 infraraudonųjų spindulių šildytuvas SunJoy

 
Lankytojų komentarai
Rašyti naują komentarą
 *      - Jei norite atsakymą gauti el. paštu. 
Jūsų komentaras*      
      
     -  nurašykite kodą!