NaujienosNaujienos / Aktualijos
IšpardavimasIšpardavimas

Valiuta: kalba_lt kalba_ru kalba_lv

 
Paieška
ATITINKAMOS SAULĖS BATERIJOS PASIRINKIMAS TAUPYMO KALKULIATORIUS NUSTATYK IDEALŲ SPALVŲ SPEKTRĄ: NAMUI AR VERSLUI NAUDINGA INFORMACIJA  
 
  

Įkrovimo reguliatoriai lėtaeigiams vėjo generatoriams

LED švieslentės / / Įkrovimo reguliatoriai lėtaeigiams vėjo generatoriams

Įkrovimo reguliatoriai lėtaeigiams vėjo generatoriams
 

Akumuliatorių įkrovimo reguliatoriai versijoje AC - DC . Įėjimo įtampa 120VAC išėjimo įtampa 12VDC arba 24VDC arba 48VDC (priklausomai nuo modelio). Įkrovimo reguliatorius skirtas krauti akumuliatorių pagal užduotą algoritmą. Tačiau įkrovimo sąlygos yra: aukščiausią įtampos reikšmė iš generatoriaus nei akumuliatoriaus įtampos reikšmė. Akumuliatorių įkrovimo reguliatorių versija su įtampos konversija AC- DC - DC suteikia galimybę krauti akumuliatorių prie mažųjų generatoriaus apsuku. Išlyginta įtampa iš generatoriaus yra konvertuojama į didesnę įtampą. Dėka tuo reguliatorius suteikia galimybę įkrovinėti akumuliatorius jau prie ženkliai žemesnės įtampos nei akumuliatoriaus įtampa.
Pvz. Akumuliatoriai tarpusavyje sujungti i sistema 24V. yra mažas vėjas. Jei būtų paprastas reguliatorius tai išlyginta įtampa iš reguliatoriaus bei pakeitimu būtų išėjime Pvz. 12 V. Su šituo reguliatoriumi. Išlyginta itampą yra konvertuojamą į didesnį ir esant tam pačiam vėjui šitame reguliatoriuje išejime turėsime didesnę įtampą.
Tokio sprendimo dėka galime maksimaliai išnaudoti vėjo ir vėjo jegainės potencialą.