NaujienosNaujienos / Aktualijos
IšpardavimasIšpardavimas

Valiuta: kalba_lt kalba_ru kalba_lv

 
Paieška
ATITINKAMOS SAULĖS BATERIJOS PASIRINKIMAS TAUPYMO KALKULIATORIUS NUSTATYK IDEALŲ SPALVŲ SPEKTRĄ: NAMUI AR VERSLUI NAUDINGA INFORMACIJA  
 
  

Full color LED ekranai

LED technologija / Kitos LED švieslentės / Full color LED ekranai

Full color LED ekranai
 


Led ekranai yra vieninteliai didelių gabaritų informacijos nešėjai, galintis rodyti atvaizdus su visų spalvų spektrų full color  ir suteikti puikų matomumą ryškioje saulės spindulių šviesoje. Ekranai naudojami rodyti reklaminius, filmų bei kultūrinių-sportinių anonsus TV kokybe. Jas galima įrengti lauke, prekybos centruose bei visuomeniniuose objektuose bet kuriuo paros metu ir bet kokiomis oro sąlygomis. Naujausi šių dienų reikalavimai ir spartesnis gyvenimo tempas,reikalauja technologijos, kuri leidžia greitai keisti turinį ir neleidžia atsilikti nuo sparčių pokyčių supančio pasaulio, skirtingai nuo tradicinių informacijos teikėjų, kurie neturi tokios galimybės.


Full color LED ekranai pasižymi:
Nedideliu energijos suvartojimu - vidutinis suvartojimas 110W/m2
Nedideliu svoriu - 18kg/m2
Didele gamybos kokybe – naudojami tik atrinkti ir specialus LED skirti naudojimui lauke ir turintys ilgą tarnavimo laika, ryškumą, bei platų stebėjimo kampą.
Atsparumu oro sąlygoms – atsparumo klasė IP67
Lengvu programavimu – tam užtenka kompiuterio su Windows operacine sistema ir mūsų programinės įrangos.

Siūlome tokius modelius:
RGB30
(Atstumas tarp LED 30mm)
RGB25 (Atstumas tarp LED 25mm)
RGB20 (Atstumas tarp LED 20mm)

Full color LED ekranai valdomi kompiuteriu su Windows operacine sistema. Su programine įranga RGB-LED player galima įkelti bet kokia animaciją iš tokių programų kaip: Adobe Flash CS3, Adobe Premiere  ir pan. Programinė įranga palaiko šiuos formatus: *.avi, *.bmp, *.mov, *.mpg, *.swf, *.wmp ir kitus.

Taip pat ypatingas šių ekranų bruožas – jų prižiūrėjimui arba remonto darbams nereikalingas priėjimas iš galo (t.y. visi darbai atliekami tik iš priekio), todėl jo pritvirtinimui nereikės papildomos metalinės konstrukcijos.

Full color LED ekranų privalumai:

Jokių kabinų (lengvas surinkimas iš modulių)
Ekranai surinkti iš LED moduliu (visi dydžiai)
Mažas elektros energijos suvartojimas (nėra jokių judančių dalių)