NaujienosNaujienos / Aktualijos
IšpardavimasIšpardavimas

Valiuta: kalba_lt kalba_ru kalba_lv

 
Paieška
ATITINKAMOS SAULĖS BATERIJOS PASIRINKIMAS TAUPYMO KALKULIATORIUS NUSTATYK IDEALŲ SPALVŲ SPEKTRĄ: NAMUI AR VERSLUI NAUDINGA INFORMACIJA  
 
  

Šviečianti LED trinkelė - TŠ1616
Kaina: 216 Lt.      
Kiekis:  

LED technologija / LED šviečiančios trinkelės / LED šviečiančios trinkelės - vienos spalvos / Šviečianti LED trinkelė - TŠ1616

Prekės aprašymas

 1. lnformacija apie gaminį

Šviečiantys aplinkos tvarkymo elementai su šviesos diodais (LED) sukurti montuoti įsienq, grindis ar grindinį. Naudojami pašviesti takus, mašinų stovejimo aikšteles, ivažiavimus įkiemus, šaligatvius, namus, pasivaikščiojimo zonas, sodus, parkus. Šie švietiantys dekoravimo elementai išlieti iš atsparių temperatūriniams ir mechaniniams poveikiams polimerų juose naudojami LED technologijos šviesos šaltiniai, kurie yra ypatingai ekonomiški, ilgaamžiai ir efektyvūs, naudoja 1W-6W (priklauso nuo poreikio) ir šviečia virš 50.000 valandų, saugos klase IP68, naudoja saugia 12V DC itampa. 

Šviečiančius aplinkos tvarkymo elementus galima derinti ne tik su klasikinemis trinkelemis, bet ir su šaligatvio plytelemis, taip pat laiptuose, fasaduose, tvorose, fontanuose ar soduose. Per šviečiančius dekoravimo elementus gali važiuoti automobiliai. LED technologijos dėka, del mažo energijos suvartojimo,taip pat dėl atsparumo įvairioms oro sąlygoms ir UV poveikiui, jie gali būti pritaikomi beveik visur.


2. Techniniai gaminio duomenys
Gaminių medžiaga:                Polimerų mišinys(plastikas)
Šviesos šaltinis:                     Šviesos diodai (LED)
Maitinimas:                              12V nuolatinė srovė DC
Elektros suvartojimas:         1W-4W
Apsaugos klasė:                    IP68
Eksplotacinė temperatūra: -40 iki 80C
Eksplotavimo trukmė:          >50 000 val.
Nominali apkrova:                  5000 kg.
Atsparūmas smūgiams:      534538 (kJ/m2)
Atsparūmas lenkimui:          EN 6390 (Mpa)
Tankis:                                      53 4791,22 (glcm')
Galimos spalvos: Balta šalta, Balta šilta, Gintarinė, RGB*
Balta šalta Balta šilta Gintarinė RGB
*LED trinkelės su RGB moduliu valdomos su valdiklių, spalvos valdomos specialaus pultelio pagalba

Taip pat gaminame trinkeles pagal individualius užsakymus.
Visiems gaminiams suteikiama 36 mėnesių garantija.

3. Montavimo instrukcija


Pagal bendrą gaminių galią kurie bus jungiami įvieną grandinė parinkite tinkamos galios elektros srovės keitiklį (transfomatorių-stabilizatorių) kintamos srovės 220-240V AC 50Hz į nuolatines srovės 12V DC. Jeigu montuojate 10 gaminių po 1W parinkite 20W sroves keitiklį (10 x 1W = 10W x l,5 (el. nuostolių koef. ) = 15W). Pagal tai parinkite ir reikalingą elektros kabelį, jeigu kabelis bus klojamas lauke ar į gruntą atitinkamai pasirinkite kabelį skirta naudoti lauko sąlygoms ar kloti grunte. Šviesos valdiklį naudokite, kai įjungiate gaminį su trimis šviesos spalvomis (R/Ž/M  ) arba norėdami įjungti/išjungti šviesą nuotoliniu pulteliu. Dėl elektros sroves keitiklio, šviesos valdiklio, kabelio parinkimo ir instaliavimo rekomenduojame kreiptis įelektrikus specialistus. Paruoškite gaminių montavimo vietų planą ir jų pajungimo schemą, rekomenduojame gaminius jungti lygiagrečiai.Saugiai paklokite pasirinktą kabelį venkite įtempimo, sulenkimo, susukimo ar kitokios apkrovos. Prijunkite gaminio pajungimo laidus prie pakloto kabelio ir sulituokite, atkreipkite demesi į laidų poliškumą (neteisingai pajungus gaminys nešvies).Sujungimui izoliuoti naudokite termo izoliacinį vamzdelį su klijais po vieną kiekvienam laido sujungimui ir bendrą visam kabeliui. Sujungus gaminį su paklotu kabeliu patikrinkite ar nėra pažeista prijungimo kabelio izoliacija, likusią laisvą kabelio dalį saugodami nuo aštrių (akmenų) briaunų pakiškite po gaminiu.Montuojant gaminį grindinyje paklotijį anttvirtosutankinto pagrindo. Dėl temperatūrinio išsipletimo kompensavimo, montuojant grindinyje arba sienoje reikalinga palikti nemažesni nei 0,5mm laisvumą ir užpildyti jį statybinių silikonu.

 

4. Pastabos

Norint sujungti LED trinkeles į labai ilgą liniją būtina naudoti signalų stiprintuvą.

Šviečianti LED trinkelė - TŠ1616

Šviečianti LED trinkelė - TŠ1616

 
Lankytojų komentarai
Rašyti naują komentarą
 *      - Jei norite atsakymą gauti el. paštu. 
Jūsų komentaras*      
      
     -  nurašykite kodą!