NaujienosNaujienos / Aktualijos
IšpardavimasIšpardavimas

Valiuta: kalba_lt kalba_ru kalba_lv

 
Paieška
ATITINKAMOS SAULĖS BATERIJOS PASIRINKIMAS TAUPYMO KALKULIATORIUS NUSTATYK IDEALŲ SPALVŲ SPEKTRĄ: NAMUI AR VERSLUI NAUDINGA INFORMACIJA  
 
  

LED trinkelės - keičiančios spalvas

LED technologija / LED šviečiančios trinkelės / LED trinkelės - keičiančios spalvas

LED trinkelės - keičiančios spalvas
 

 

SUŽINOKITE DAUGIAU - APIE FUNKCIJAS IR GALIMYBES, KURIAS SUTEIKIA GRINDINIO ŠVIEČIANTI LED TRINKELĖ 

 

 

 

 

 

APŠVIEČIA

ŠVIEČIANTI trinkelė idealiai tinka apšviesti tiek gyvenamųjų namų, tiek visuomeninės paskirties pastatų fasadus. RGBW technologija leido mums pasiekti beprecendentinį šviesos našumą išlaikant pastovią spalvų temperatūrą visame spalvų spektre - įskaitant ir baltą spalvą.


 

 

 

 

ĮSPĖJA

ŠVIEČIANTI trinkelė puikiai atlieka perspėjimo ir informavimo funkcijas. Pavyzdžiui, sėkmingai gali sinhronizuotai veikti kartu su šviesoforo signalu. LED trinkelės, sumontuotos prieš peščiųjų perėją, keičia savo spalvas kartu su šviesoforu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      PAPUOŠIA

Grindinio šviestuvai - LED trinkelės puikiai tinka apšvietimui: Tvenkiniams, krūmams, medžiams, sodo alėjoms, takeliams​. Spalvų reguliavimo/valdymo galimybė dar labiau sustiprina estetinį patrauklumą, o baltos spalvos LED diodų panaudojimas leidžia vienu akimirksniu iš LED trinkelių padaryti veiksmingą ir ekonomišką apšvietimo sistemą.

 

 

 

 

INFORMUOJA

ŠVIEČIANČIOS trinkelės - tai taipogi visuomeninių pastatų apsuptyje esantis informacinis apšvietimas: Automobilių stovėjimo aikštelės, parkavimo vietų atskirimas, ekspedicijos centrai ir t.t. LED trinkelės gali būti tiesiog apšvietimo sistemos dalimi. Jos gali informuoti apie automobilių parkingo vietų užpildymą ar nurodyti važiavimo kryptį (išryškinant konkretų maršrutą).Apribojimas - tik dizainerio vaizduotė !

 

 

 

 

ŠIOS TRINKELĖS PASIŽYMI:

 

 

AUKŠTU ATSPARUMU

Statinis slėgis 8000 kg / 1dm2, kas leidžia jas naudoti didelio transporto priemonių intensyvumo vietose.


Atsparumas mechaniniams poveikiams yra toks pat, kaip ir tradicinių betoninių trikelių

 

ILGAAMŽIŠKUMU ir PATVARUMU

ŠVIEČIANČIOS trinkelės, kurias mes siūlome, nereikalauja specialios priežiūros. Galimus nešvarumus, dėmes nuo automobilinių tepalų Jūs galite pašalinti tuo pačiu valikliu, kuris tinka tradicinėms  betoninėms trinkelėms.


Kaip šviesos šaltinį naudojame CREE gamintojo LED diodus,kurie yra ypatingai ekonomiški, ilgaamžiški ir efektyvūs. CREE diodų dėka   užtikrinamas taupumas ir ilgas tarnavimo laikas.

 

SAUGUMU, SANDARUMU IR GARANTIJA

LED trinkelės yra maitinamos saugia 12Vdc nuolatine įtampa. Tai užtikriną aukštą saugumą.


LED šviesos šaltinis yra hermetiškai integruotas į ŠVIEČIANČIOS trinkelės konstrukciją, kuri užtikrina atsparumą nuo dregmės, vandens bei aukštos ir žemos temperatūros. Darbinė temperatūra yra nuo -30 iki +60 C.


Mes savo ruožtu šiam produktui suteikiame 2 metų garantiją. O naudojant mūsų siūlomą instaliacinį laidą garantiją suteikiame net iki 4 metų !

 

 

INOVACIJA ir IŠSKIRTINUMU Didžiausias mūsų siūlomos ŠVIEČIANČIOS trinkelės privalumas yra LED RGB technologija, kurios dėka ji gali šviesti bet kuria Jūsų pasirinkta spalva Spalvas galite keisti savo nuožiūra skirtingais būdais nuotolinio pultelio pagalba arba per Wi-Fi ir Smartfoną.
   

 

 

 

Šviečiančios trinkelės - ne tik gražu, bet ir praktiška!

 

 


 

ĮSITIKINK MONTAVIMO PATOGUMU IR PAPRASTUMU!

 

Tai analogų neturintis produktas, kurio montavimas yra paprastas ir intuityvus. Kiekviena mūsų siūloma LED šviečianti trinkelė turi užpatentuotą montavimo būdą t.y. hermetišką sujungimo dežutė su sandarikliais integruotą į LED trinkelę. Tai reiškia kad:

Jokio litavimo montuojant LED trinkeles.

Greitas, patogus ir paprastas montavimas.

Vandeniui atspari sujungimo dežutė su sandarikliais.

Hermetizuojantys kabelių įvadai.

 

 

 

 

Saugi maitinimo įtampa

 

 

 

Mažos elektros sąnaudos

 

 

 

Skirtas lauko sąlygoms IP67

 

 

 

Paprastas montavimas

Sandarikliai skirti apvaliems laidams,kurių išorinis diametras nuo 5 iki 10mm skersmens.

 

 

LAIDŲ IŠVEDŽIOJIMO IR PAJUNGIMO PAVYZDYS